Veclis

Veterinárny program
svg shape

Nezastaviteľná digitalizácia

Zaplatiť v obchode za nákup mobilným telefónom, objednať si lieky cez eRecept, toto všetko je dnes v našom živote úplne bežné. Digitalizácia sa nás dotýka všade a neobchádza ani veterinárov. Keď som v roku 2012 začal s vývojom veterinárneho softvéru, ani som netušil ako sa za niekoľko rokov z plánovaných niekoľkých tisíc riadkov kódu stane milión. Od začiatku som poňal Veclis ako živý systém, ktorý sa musí neustále vyvíjať a prispôsobovať sa dobe a požiadavkám veterinárov. Preto dnes už viem, že Veclis nebude a nemôže byť hotový nikdy. Vždy ho budeme prispôsobovať tak, aby veterinárom ponúkal také funkcie, ktoré posunú ich prácu aspoň o level vyššie a zjednodušia ich každodennú administratívu a im tak ostane viac času na pacientov.

Možnosti a funkcie

Doba inštalovaných programov sa začala končiť už pred niekoľkými rokmi, preto som sa rozhodol, že Veclis bude Cloudový systém. Toto rozhodnutie dnes robí z Veclisu robustný ale flexibilný systém, ktorý ponúka možnosti, ktoré žiadny inštalovaný program nemôže ponúknuť. Prístup k údajom z kadekoľvek a kedykoľvek a prakticky z akéhokoľvek zariadenia ako je počítač, tablet či mobil. Žiadne starosti s inštaláciami upgradových balíčkov, s prepájaním počítačov, vytváranie vzdialených prístupov, spomaľovanie práce programu s nárastom údajov, zálohovanie a mnohé iné obmedzenia, zbytočnosti a starosti.
Naopak, stačí mať internet a počítač, otvoriť prehliadač a môžete pracovať a to vždy s najaktuálnejšou verziou, môžete nechať klientov podpisovať dokumenty cez tablet, bez jediného kliknutia automaticky rozposielať upozornenia klientom na blížiace sa termíny a len jediným kliknutím odoslať účet do pokladnice.

Čaro komunikácie

Tu sa ale možnosti nekončia. Veclis dnes komunikuje napríklad analyzátormi od IDEXX, ABAXIS, FUJI, EXIGO, SCIL, s laboratóriom LABOKLIN, elektronickými pokladnicami FISKALPRO, ELCOM a BOWA. Spolu je to až 60 zariadení a stále pribúdajú nové. Priame objednávanie tovaru od dodávateľov, napríklad EM-Medical s.r.o., automatické prijímanie tovaru na sklad z príjemiek od PHARMACOPOLA, TOP-VET, MED-ART, CYMEDICA. Jednoducho povedané, Veclis spája veterinárov s tými najlepšími.

Každý názor je dôležitý

Veľmi nám záleží na spätnej väzbe od používateľov. Preto Veclis obsahuje miesto (spätnú väzbu), kde nám môže každý používateľ napísať nápad, alebo nahlásiť chybu. Takýto príspevok uvidia aj ostatní používatelia a môžu dať hlas tomu čo považujú za dôležité.

Cenová politika

Nie je fér, keď musí "malý" veterinár platiť za softvér rovnako ako "veľká" klinika. U nás sa cenník neskladá z 20tich položiek, kde si každý "môže" vyskladať svoju cenu. Všetci používajú rovnaký Veclis, rovnaké funkcie a majú rovnaké možnosti.

Sme radi, že Veclis stále oslovuje nových používateľov, ktorí nám umožňujú robiť z Veclisu väčšieho a lepšieho partnera pre veterinárnych lekárov.
Ďakujeme všetkým používateľom za prejavenú dôveru, keď sa rozhodli pre Veclis.